Krepšelis

(nėra prekių)Pagrindinis

Registracija Paslaugos Akcijos Kontaktai Mano statusas
KATALOGAS

  Duomenų laikmenos
    DVD+/-R/RW
    CD-R/RW
    Blu-Ray
      Esperanza
      HP
      Intenso
      JVC
      Maxell
      MediaRange
      Omega
      Panasonic
      Philips
      Platinet
      Razor
      TDK
      Traxdata
      Verbatim
    DAT Garsajuostės
    Garsajuostės
    Vaizdajuostės
    Minidiskai
    Diskėtės
  Flash laikmenos ir priedai
  CD/DVD Dėžutės
  Kompiuterių priedai ir aksesuarai
  Periferija
  Įkrovikliai/laidai/jungtys
  Stovai/Dėklai

KREPŠELIS  


(nėra prekių)

Krepšelis

VARDAS (SLAPYVARDIS):

SLAPTAŽODIS:


     Pamiršote slaptažodį?
POPULIARIAUSIA


NAUJIENOS

14.12.2020
Karantinas Lietuvoje

26.04.2018
Naujas adresas!

2017.03.01
Muzikinių kompaktinių diskų išpardavimas!!!

Prenumeruoti naujienas:

Pagrindinis Duomenų laikmenos Blu-Ray Panasonic
Versija spausdinimui Versija spausdinimui

Panasonic BD-R 25GB 6x print c10

21.99€ 19.99€
 

Turimas kiekis sandėlyje: Ne

Įvertinkite prekę!
Puiku Gerai Vidutiniškai Blogai Labai blogai
(balsų: 0)


Aptarti šią prekę (0 nuomonių)

Turimas kiekis sandėlyje: Ne Prekės svoris: 0.2 kg

"Panasonic Corporation", aukštos kokybės vartojimo elektronikos pasaulyje pirmaujantis tiekėjas, paskelbė, kad jų gaminami Blu-ray LM-RE25DE/50DE ir LM-BR25LDE/50LDE yra pirmieji diskai, kurie įgijo prestižinį TÜV tyrimų instituto sertifikatą. Japonijos TÜV Rheinland laboratorijoje buvo atlikti išsamus "Blu-ray" diskų tyrimai. Visi  Panasonic diskai išlaikė testą, o konkuruojantys produktai negavo TÜV laboratorijų patvirtinto sertifikato.

Laboratorija taip pat atliko testavimus nepalankiausiomis sąlygomis. 750 valandas buvo atliekami moksliniai tyrimai esant 80°C ir 80% drėgmės. Išbandytas produktas praėjo patikrinimą nepažeistas. Bandymai parodė, kad "Panasonic" siūlo virš 50 metų duomenų saugojimo garantiją esant 25°C ir 80% drėgmės!


Panasonic BD-R diskas naudoja naują neorganinę fazės keitimo įrašymo medžiagą, kuri suteikia greitus 6x įrašymo greičius, todėl, norint įrašyti 25GB duomenų, pavyzdžiui tai užtrunka 27 minutes su 16x DVD-R disku (neįtraukiamas laikas reikalingas diskų apkeitimui), tuo tarpu įrašymas su 6x BD-R užtrunka tik 14 minučių. Tai yra tobula programoms, kurios turi didelius duomenų kiekius, tokius kaip didelės raiškos video saugojimas ar Jūsų kietojo disko atsarginis kopijavimas *Maksimalus persiuntimo greitis DVD diskams (normalus greitis) yra 11.08Mbps

Nauja pažanga Panasonic kompetencijos su fazės keitimo technologija istorijoje pasiekė plačius galios skirtumus, net įrašant su 6x dideliu greičiu. Jis yra suderinamas su skirtingomis didelio pasirinkimo diskų lazerio galios charakteristikomis, užtikrinant stabilų ir patikimą įrašymą bei atkūrimo atlikimą.

Naujai sukurta plėvelės formavimo technologija ženkliai sumažino dulkių atsirandandimą dengimo procese. Tai įgalina, kad būtų pasiekti itin žemi klaidų lygiai, todėl Blu-ray disko įrašymas tapo patikimesniu.

Norint realizuoti didelio greičio įrašymą, Panasonic panaudojo naują patentuotą technologiją metalo liejimo ir viršelio sluoksnio formavimo procese, taip pat ir didelio tikslumo štampavimo technologiją. Tai turi reikšmės diskui su dideliu paviršiaus plokštumo laipsniu ir mažesniu jautrumu deformacijai, kurią sukelia staigūs temperatūros ar drėgmės pokyčiai.

Be to, įrašymo paviršius buvo papildytas tikslumo signalo grioveliais. Šios naujovės sujungtos, kad būtų pasiektos neprilygstamos servo mechanizmo charakteristikos, kurios įgalina stabilų įrašymą ir atkūrimo atlikimą, net maksimaliu 6x greičiu.


Prekės nuotraukos:


Padidinti...

Turite klausimų dėl Panasonic BD-R 25GB 6x print c10? | Aptarti šią prekę (0 nuomonių)

Jūs galite užduoti mums klausimų pasinaudodami šia forma.Papildoma informacija telefonu 8 5 2608260